PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH

Kreatywne rozwiązania to nasza specjalność. Projektujemy strony internetowe dla firm, korporacji oraz urzędów państwowych. Strony www tworzymy w większości dla firm z takich miast jak: Malbork, Tczew, Elbląg, Pelplin, Gdańsk - choć inne lokalizacje nie stanowią problemu. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, wnikliwie analizując potrzeby klientów.
strony_rwd

TWORZYMY STRONY RESPONSYWNE RWD

RWD (Responsive Web Design) czyli projektowanie strony www, tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do urządzenia, na którym jest wyświetlana. Strony RWD wyświetlają się dobrze zarówno na ekranie monitora, tabletu czy telefonu.

TWORZYMY STRONY PRZYJAZNE SEO

SEO - jest optymalizacją dla wyszukiwarek internetowych (ang. Search Engine Optimization). Działania promujące serwisy internetowe w wyszukiwarkach mają na celu podniesienie jej pozycji w wynikach wyszukiwania np. google.
seo checker
sesje

PROFESJONALNE SESJE FOTOGRAFICZNE

Nawet jeśli do naszego projektu jest potrzebna profesjonalna sesja fotograficzna spełnimy Twoje oczekiwania. Ściśle współpracujemy z fotografem i fotoreporterem z Fotorialist - Krzysztof Rudek. Jeśli szukasz czegoś więcej, unikalnego podejścia do fotografi, kogoś z pasją do sztuki fotografowania nie możesz trafić lepiej.

STANDARD

STANDARD PLUS

PREMIUM

od 1800 zł*

od 2200 zł*

od 3000 zł*

PROJEKT GRAFICZNY

indywidualny
indywidualny
zaawansowany projekt graficzny

CMS

nie
tak
tak

RESPONSYWNOŚĆ

tak
tak
tak

HOSTING

tak
tak
tak

DOMENA

GRATIS
GRATIS
GRATIS

POCZTA

do 5 e-mail
do 10 e-mail
bez limitu

ILOŚĆ PODSTRON

do 10
bez limitu
bez limitu

DODATKOWA WERSJA JĘZYKOWA

do uzgodnienia
do uzgodnienia
do uzgodnienia

AKTUALIZACJE

tak
tak
tak

FACEBOOK

349 zł/msc
249 zł/msc
149 zł/msc

SEO

od 299 zł/msc
od 299 zł/msc
od 199 zł/msc

HELP DESK

tak - 1h/msc
tak - 1h/msc
tak - 1h/msc

PRZEDŁUŻENIE PO ROKU*

399 zł /
229 zł bez supportu
399 zł /
229 zł bez supportu
399 zł
229 zł bez supportu
*Podane ceny to cenny netto. Cena przedłużenia po roku obejmuje: Help Desk + opłaty za prowadzenie strony (domena, hosting) Istnieje również możliwość hostingu strony na serwerach wskazanych przez klienta - nie ponosi on wówczas opłat związanych z hostingiem strony na naszych serwerach.
footer_aquacom
ul. Mickiewicza 26/4 (parter)
82-200 Malbork
© Copyrights 2017 AQUACOM
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.
Polityka prywatności
+48 605 069 797
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ta strona używa plików Cookies. Proszę zapoznać się z celem ich używania i możliwościami zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.
Polityka prywatności